Ładowarka Teleskopowa na wynajęm

Działalność firmy Trakt obejmuje wynajem ładowarek teleskopowych (obrotowych i sztywnych) na terenie Lublina i województwa lubelskiego. Gwarantujemy profesjonalną obsługę operatorską, dlatego zamawiając u nas maszynę, nie musicie się Państwo martwić o dodatkowe koszty związane z zatrudnieniem wykwalifikowanego, przeszkolonego pracownika. W koszty wliczona jest również cena paliwa oraz osprzęt ładowarki (taki jak: łyżka, widły, kosz osobowy do prac na wysokościach, wciągarka, żurawik hydrauliczny). Oferowany przez nas sprzęt jest zawsze sprawny, regularnie serwisowany, a ponadto spełnia wszelkie normy Urzędu Dozoru Technicznego.

Szeroka oferta wykonywanych prac oraz bogate, doskonale wyposażone zaplecze maszynowe pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dzięki indywidualnemu podejściu do poszczególnych zleceń jesteśmy w stanie zaproponować korzystne rozwiązania w optymalnych cenach. W zależności od potrzeb Klientów i jednostkowych uwarunkowań konkretnej realizacji możemy dobrać najlepsze urządzenia i sprzęt, który idealnie sprawdzi się w danej sytuacji.
Wynajem ładowarek teleskopowych to usługa, z której jesteśmy znani na terenie Lublina. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo i w możliwie jak najkrótszym czasie.

nasza oferta: wynajem ładowarek teleskopowych Lublin, manitou lublin, usługi ładowarkami teleskopowymi Lublin