Strona główna

Nasza firma rozpoczęła działalność w 1997 roku i jest obecnie jedną z najlepszych firm działających na rynku lubelskim. Wiele lat doświadczenia pozwoliły nam wykształcić najwyższy standard oferowanych przez nas usług. Profesjonalną obsługę dźwigów zapewnia wykwalifikowana kadra naszych pracowników.
Specjalizujemy się w wynajmie dźwigów, żurawi oraz wielu innych urządzeń w najlepszych cenach w Lublinie. Posiadana przez nas flota dźwigów oparta jest głównie o dźwigi firmy Lublin, najbardziej profesjonalny sprzęt występujący na rynku. Dźwigi te występują o udźwigu: 20, 30,35, 40, 45, 50, 70 oraz 90 ton. W swojej ofercie posiadamy również dźwigi samojezdne, które doskonale przydają się na placach budowy do przenoszenia materiałów budowlanych. Wszystkim naszym klientom oferujemy kompleksowy zakres usług na najwyższym poziomie. Naszą firmę cechuje solidność, sprawność usług, profesjonalizm. Największym atutem jest terminowe wykonywanie zleconych usług oraz przystępna cena wykonywanych prac. Posiadamy wszystkie wymagane atesty oraz uprawnienia do operowania maszynami.
Nieustannie dbamy o rozwój naszej działalności aby jakość świadczonych przez nas usług była zawsze na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam w pełni dopasować swoją ofertę do potrzeb każdego klienta. Najnowocześniejszy sprzęt, którym dysponujemy sprosta każdemu zleceniu.
Świadczymy kompleksowe usługi dźwigowe dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wykonujemy prace wysokościowe oraz prace budowlane, posiadamy własną ekipę , która wykonuje większość zleceń. Wykwalifikowana kadra naszych pracowników gwarantuje profesjonalne doradztwo oraz najwyższą jakość wykonywanych usług. Z najwyższą precyzją wykonujemy swoje zadania, dbamy o każdego klienta, tak aby widział on wymierne efekty naszej pracy. Wszystkie zlecenia wykonujemy dbając o to, aby prace na budowie wykonywane były sprawnie.
Zapraszamy firmy z terenu województwa lubelskiego do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Usługi dźwigowe jakie świadczymy spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W firmie Trakt wynajmiesz żurawie Lublin, dźwigi Lublin i inny profesjonalny sprzęt. Stawiamy na doświadczenie, solidność i terminowość!
Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, aby jak najlepiej dostosować rodzaj potrzebnych prac do Państwa potrzeb.